Výsledky KLM
Mistrovské utkání mužů PDF Tisk Email
Pondělí, 03 Říjen 2022 08:16

Sokol Radomyšl – HC Vimperk        4:2 (3:0, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 4. Slavík (Jungbauer, Kurfürst), 12. Novák (Burkoň), 20. Slavík (Řehoř, Procházka), 60. Gába

(Novák) – 30. Předota (Turek), 59. Sitter (Sitter, Šafář)

Sokol Radomyšl: V. Polhorodnik (M. Kadlec) — P. Procházka, T. Burkoň, J. Kurfürst, M. Hřebíček — J. Slavík,

T. Stauber, T. Rod, P. Krůček, J. Řehoř, J. Šimoník, M. Novotný, A. Novák, D. Jungbauer, R. Volf, O. Gába, V. Brož

HC Vimperk: R. Podskalský (J. Štrobl) — J. Lang, J. Předota, D. Drabeš, M. Horejš, L. Turek — T. Koška, J. Sitter,

R. Sitter, J. Lang, J. Šafář, B. Král, J. Paukner, L. Holub, M. Klíma, P. Novotný, T. Schmidt

Včera 2. 10. 2022 nastoupil tým mužů od 19 hodin v Písku proti Sokolu Radomyšl.

První třetinu poznamenala dvě přísná vyloučení vimperských hráčů, přičemž hned z prvního padl gól. Naši hokejisté

se v první třetině hledali a i přes velkou snahu nakonec skončila třetina 3:0 pro domácí.

Ve druhé třetině přišli vimperští jako vyměnění. Na ledě bylo vidět jen jedno mužstvo, ale i přes velký tlak se podařilo

snížit pouze jedním gólem J.Předoty těsně před polovinou zápasu.

Ve třetí třetině se podařilo snížit na rozdíl jediného gólu až v 59. minutě. Naši už se chystali zahájit hru bez brankáře,

ale v tu chvíli se domácí dostali do přečíslení 3 na 1 a podařilo se jim opět odskočit na rozdíl 2 gólů. Na to už vimperští

nedokázali gólově odpovědět.

Našemu mužstvu nelze upřít velkou bojovnost. Utkání odehráli na 2 obrany.

Poděkování patří i divákům z Vimperku a širokého okolí, kteří přijeli podpořit svůj tým v hojném počtu.

Zároveň všechny zveme na další utkání, které se uskuteční již tuto neděli 9. 10. 2022 od 17:00 doma proti dalšímu

silnému soupeři, Lokomotivě Veselí. Pokud odehrajeme utkání se stejným nasazením jako proti Radomyšli, můžeme

se těšit na pěkný hokej.

Aktualizováno Pondělí, 03 Říjen 2022 08:37

20.mistrovský zápas starších žáků - ZS Č.Krumlov 5.2.2022 PDF Tisk Email
Pondělí, 07 Únor 2022 19:21

HC Slavoj Český Krumlov -  HC Vimperk  4:6 ( 1:3 , 1:0 , 2:3 )

branky: Drabeš 2, Sedláček, Rod, Karvan, Novotný.

nahrávky: Vinš 3, Vondrášek, Novotný, Rod.

sestava : Jeřábek , Drabeš , Žampachová , Šmíd , Zeman , Molhanc , Rod , Vinš , Sedláček ,

Karvan , Vondrášek , Novotný .

hodnocení trenéra Davida Vinše :

100% výkon celého týmu!!! Všichni na ledě odvedli maximum a po zásluze vezeme body z

Českého Krumlova a s vedoucím týmem naší skupiny jsme letos neprohráli . Dnes musím pochválit

úplně všechny od brankáře po posledního hráče. Takhle má vypadat výkon, kdy tým dřel celý zápas.

Dovolím si říct, že jsme byli po celý zápas lepším týmem a jsem rád, že jsme zápas dotáhli

do vítězného konce. Příští týden nás čeká doma další těžký soupeř a to tým z Veselí.

Aktualizováno Pondělí, 07 Únor 2022 19:25

Komentář k domácím zápasům mužů PDF Tisk Email
Úterý, 01 Únor 2022 18:34

V pátek 28.1.2022 se hrálo další mistrovské utkání KLM mezi HC Vimperk a Spartakem Soběslav. Hosté přijeli jako favorité s velmi mladým a dobře hrajícím týmem. Vše se ukázalo hned z kraje utkání, kdy během necelých tří minut vedli hosté nad vimperskými hráči 3:0. Až v 9.minutě skórovali domácí, kdy vzal vše na sebe hrající trenér Řehoř a překonal hostujícího brankaře na 1:3. Ovšem to nebylo vše a ve 12. a 17. minutě hosté odskočili na hrozivých 5:1. Takto skončila první třetina. Ve druhé části hosté vstřelili dvě branky a domácí kontrovali jedním gólem, čímž upravili stav na 2:7 po dvou třetinách. V poslední části se domácí vzchopili a dokázali nepříznivý stav zkorigovat na "4:7". Výsledek bohužel naprosto odpovídá dění na hřišti.

images/stories/2022/Sob01.JPG images/stories/2022/Sob02.JPG

images/stories/2022/Sob03.JPG images/stories/2022/Sob04.JPG

images/stories/2022/Sob05.JPG images/stories/2022/Sob06.JPG

images/stories/2022/Sob07.JPG images/stories/2022/Sob08.JPG

images/stories/2022/Sob09.JPG images/stories/2022/Sob10.JPG

V neděli 30.1.2022 na domácí led HC Vimperk přijel tradiční rival HC Strakonice. Utkání bylo zpočátku vyrovnané a domácí v 9.minutě díky P.Samohejlovi vedli1:0. Hosté ve 12. minutě vyrovnali na 1:1. Vše bylo naprosto otevřené a dobře bruslící hosté začínali získávat mírnou převahu. Domácí ovšem v 17. minutě Radkem Sitterem strhli vedení na svou stranu a tuto část vyhráli 2:1. Vše se začalo odvíjet ve druhé části. Hosté ve 23. minutě vyrovnali na 2:2. Poté přišla řada zbytečných vyloučení domácího týmu a hosté odskočili na neuvěřitelných 2:6. Vše se zdálo být rozhodnuto, ovšem domácí třemi góly ve třech minutách druhé části snížili na 5:6. V tuto chvíli byli opět domácí v zápase, začali se povzbuzovat a do konce druhé části měli jasnou převahu. Hosté mohli být rádi, že nebyl stav vyrovnaný. V poslední třetině si byli domácí vědomi, že musí bodovat, zatlačili hosty a měli neustálý tlak, ale spálili několik vyložených gólových šancí a to i s přispěním štěstěny. Hra nabývala na dynamice i nervozitě a domácí neustále okupovali branku hostů, ale strakoničtí dobře organizovali obranou hru a hubený výsledek po bezbrankové třetí třetině ubránili. Domácí se nedostali ani k power play.
images/stories/2022/St01.JPG images/stories/2022/St02.JPG
images/stories/2022/St03.JPG images/stories/2022/St04.JPG
images/stories/2022/St05.JPG images/stories/2022/St06.JPG
images/stories/2022/St07.JPG images/stories/2022/St08.JPG
images/stories/2022/St09.JPG
V sobotu 5.2.2022 hrají vimperští v Milevsku, kde se rozhodne o účasti v nadstavbové části play-off.
Doufejme, že vše nakonec dobře dopadne a naši hokejisté si zhrají play-off.
.
Děkujeme divákům za hojnou návštěvu na utkáních a budeme se těšit na příští domácí zápas.
Za oddíl HC Vimperk vedoucí mužstva A týmu
Jiří Horejš
Aktualizováno Středa, 02 Únor 2022 21:57

Mistrovský zápas mužů PDF Tisk Email
Sobota, 29 Leden 2022 23:53

HC Vimperk – OLH Spartak Soběslav 4:7 (1:5, 1:2, 2:0)
Góly a nahrávky:
9. M. Řehoř (J. Předota), 38. Šaršok (Samohejl, J. Sitter), 44. Šaršok (R. Suchánek ml., M. Řehoř), 44. Samohejl (J. Sitter, M. Řehoř) – 1. Žákovský (Šrubař, Hák), 3. Žákovský (O. Pánek, T. Tržil), 3. A. Macháček (A. Čížek, Píha), 12. M. Kučera (Jak. Šimák, J. Škoda), 17. M. Kučera (Jak. Šimák, J. Škoda), 36. Žákovský (Hák, T. Tržil), 37. Šrubař (V. Pánek, A. Čížek).
Rozhodčí: M. Matoušek – Diviš, Vokoun.
Vyloučení: 7:9, navíc Jak. Šimák (Soběslav) 5 minut + do konce, Samohejl (Vimperk) 10 minut.
Využití: 1:0.
Diváků: 200.
HC Vimperk: Hembera (3. Lejsek) – Šaršok, J. Předota, M. Řehoř, L. Turek, O. Předota – Holub, R. Sitter, R. Suchánek ml., Samohejl (46. Fedor), B. Král, P. Novotný, Kotrba. Trenéři Milan Řehoř a Rudolf Suchánek ml.
Sp. Soběslav: Křiklán – T. Tržil, Šrubař, V. Pánek, A. Čížek, Pauš, Jiří Kubeš – Hák, Žákovský, Hraňo, O. Pánek, Píha, A. Macháček, J. Škoda, Jak. Šimák (30. Himpan), M. Kučera. Trenér David Pánek.
Hrálo se 28. ledna 2022.

Zdroj: Soběslav rychle rozhodla ve Vimperku. Hluboká ztratila duel se Strakonicemi v poslední minutě | Jihočeský hokej (jchokej.cz)

Aktualizováno Sobota, 29 Leden 2022 23:56

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »