Výsledky KLM
PLAY OFF 2018/2019 - ČTVRTFINÁLE PDF Tisk Email
Pondělí, 25 Únor 2019 13:57

Čtvrtfinále PLAY OFF - KLM 2018/2019

 

Série se hrají na dvě vítězná utkání. První (a případně třetí) utkání se hraje na stadionu klubu,
který byl po základní části umístěn lépe.

ČK

(1.) HC Slavoj Český Krumlov -

HC Vajgar Jindř. Hradec (8.)JH

ST

(2.) HC Strakonice -

HC Vimperk (7.)vpk

Č. KRUMLOV - J. HRADEC 2:4 pá 1.3. STRAKONICE - VIMPERK 4:3 v prodl.
J. HRADEC - Č. KRUMLOV 4:3 ne 3.3. VIMPERK - STRAKONICE 4:3 sn.

st 6.3.

STRAKONICE - VIMPERK 5:4 v prodl.
konečný stav stav série 0:2, postupuje J. Hradec
stav série 2:1, postupují Strakonice

Veselí(3.)TJ Lokomotiva Veselí n/L -

OLH Spartak Soběslav (6.)sob

hlub(4.)  TJ Hluboká n/V Knights -

HC Milevsko 2010(5.)MIL

VESELÍ - SOBĚSLAV 6:3 pá 1.3. HLUBOKÁ - MILEVSKO 8:5
SOBĚSLAV - VESELÍ 3:6 ne 3.3. MILEVSKO - HLUBOKÁ 3:1

st 6.3.
HLUBOKÁ - MILEVSKO 6:3
konečný stav série 2:0, postupuje Veselí n/L stav série 2:1, postupuje Hluboká n/V

podrobnosti k prvním čtvrtfinálovým zápasům

podrobnosti k druhým čtvrtfinálovým zápasům

podrobnosti k třetím čtvrtfinálovým zápasům

Aktualizováno Pátek, 08 Březen 2019 09:52
 
Konečná tabulka KLM 2018/2019 PDF Tisk Email
Pondělí, 25 Únor 2019 13:48

klm

Aktualizováno Pondělí, 25 Únor 2019 13:51
 
26. kolo KLM PDF Tisk Email
Sobota, 23 Únor 2019 14:41

sobota 23.2. (více zde - www.jchokej.cz)

HC Strakonice - HC Slavoj Č. Krumlov 4:6

TJ Loko Veselí n/Luž. - HC Vajgar J. Hradec 6:7


neděle 24.2. (více zde - www.jchokej.cz)

HC Lední medvědi Pelhřimov B - TJ Sokol Radomyšl 13:12 v prodl.

OLH Spartak Soběslav - TJ Jiskra Humpolec 4:5 sn.

HC Tábor B - SK Telč 8:11

HC Vimperk - TJ Hluboká nad Vltavou 4:5

HC Milevsko volno

TABULKA

pozn: tabulka na www.jchokej.cz nezohledňuje vzájemné zapasy

Aktualizováno Pondělí, 25 Únor 2019 13:40
 
25. kolo KLM PDF Tisk Email
Neděle, 17 Únor 2019 14:57

pátek 15.2. (více zde - www.jchokej.cz)

TJ Sokol Radomyšl - HC Strakonice 4:3 v prodl.

 

sobota 16.2. (více zde - www.jchokej.cz)

TJ Jiskra Humpolec - HC Tábor B 3:2

SK Telč - HC Lední medvědi Pelhřimov B 9:7

HC Milevsko - HC Vimperk 7:1


neděle 17.2. (více zde - www.jchokej.cz)

HC Vajgar J. Hradec - OLH Spartak Soběslav 4:5 v prodl.

TJ Hluboká nad Vltavou - TJ Loko Veselí n/Luž. 2:7

HC Slavoj Č. Krumlov volno

TABULKA
Aktualizováno Neděle, 17 Únor 2019 21:14
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 7 z 80
xporn1.com