Sponzoři

Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 229
Obsah : 1612
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1730339
HC Vimperk
Zápas mužů proti Hluboké PDF Tisk Email
Úterý, 25 Leden 2022 19:44

TJ Hluboká nad Vltavou Knights – HC Vimperk 5:3
V neděli 23.1.2022 jeli odehrát vimperští hokejisté další mistrovské utkání KLM, tentokrát na led Hluboké nad Vltavou. Jak jsem již v minulé zprávě uvedl, v tomto utkání začíná jít do tuhého, takže o play off. Na otevřeném kluzišti na Hluboké, kde se těžko dělají body začali překvapivě lépe vimperští. To vyvrcholilo v 15.minutě vedoucí brankou hostů, kterou vstřelil Lukáš Holoubek po přihrávce R.Suchánka. Vimperští měli více ze hry, ale i přesto krátce na to dokázali domácí vyrovnat. Ve druhé části byli opět aktivnější hosté, ale po vyloučení vimperského hráče dokázali domácí skórovat na 2:1 a netrvalo ani minutu a zvýšili na 3:1. Toto byl zlomový moment celého utkání, kdy vimperští nedokázali z mnoha šancí dát gól a naopak domácí vytěžili z minima maximum.
Ve třetí části, kdy šli hosté na led s tím, že se pokusí utkání zvrátit, hned ve druhé minutě poslední třetiny domácí odskočili na 3 branky. V 53.minutě byl stav bohužel hrozivý, 5:1 pro domácí. I přesto se vimperští nevzdávali a v 57.minutě Milan Řehoř, trenér A týmu, který naskočil na led, aby vypomohl, prudkou střelou snížil na 5:2. Dvě minuty poté Pavel Samohejl opět po přihrávce M.Řehoře dává na 5:3. Tlak hostů sílil, ale ani při odvolání brankaře a hře 6 proti 5 nedokázali skórovat a toto utkání prohráli 5:3.
Třeba podotknout, že výkon domácích se silně opíral o bezchybný výkon brankaře Daška. Hosté z Vimperka myslím, že toto utkání prohráli díky neproměnění i těch nejvyloženějších šancí.
Další utkání hrají vimperští v pátek 28.1.2022 na domácím ledě proti mužstvu Soběslav od 19:30 hodin. A potom hned v neděli 30.1.2022 v 17:00 se Strakonicemi opět ve Vimperku. Přijďte podpořit naše kluky, budou to moc potřebovat a předem moc děkujeme za podporu.

 
xporn1.com