Sponzoři

Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 232
Obsah : 1648
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1761628
HC Vimperk
Mistrovské utkání mužů PDF Tisk Email
Neděle, 06 Listopad 2022 21:32
OSPALÁ PRVNÍ TŘETINA NÁS STÁLA DERBY | Ve včerejším derby nám utekla první třetina, kde jsme inkasovali dvě branky. Oklepeme se z toho, dobře potrénujeme a o víkendu budeme chtít urvat další, tak moc potřebné body.
.
HC Strakonice - HC Vimperk 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
.
Branky HC Vimperk: Korous (Holub, Schmidt)
.
Sestava: Podskalský - Turek (C), Předota (A), Šaršok, Jan Lang, Horejš (A), Topinka, R. Sitter, J. Sitter, Schmidt, Korous, Koška, Holub, Novotný, Klíma, Král

.
Ohlasy trenéra Ondřeje Předoty: “Absolutně se nám nepovedla první třetina. Všude jsme byli pozdě, chyběl nám krok navíc. Asi nás svazovala nervozita, i když jsem klukům říkal, ať to berou jako každý jiný zápas a ne derby. Do druhé třetiny nastoupilo jiné mužstvo. Začali jsme hýbat nohama a tlačili se do brány. Z toho vyplynul i krásný gól, který dal po dobré souhře celé lajny Venca Korous. Třetí třetinu nám trošku zkomplikovala naše vyloučení. Musíme hrát v pěti. Oslabení stojí hrozně sil. Poslední gól byl do prázdné branky. I přes prohru si dovolím tvrdit, že jsme předvedli bojovný výkon. Do příštího zápasu půjdeme s hlavama nahoře.”
.
images/stories/2022/ST.jpg
Aktualizováno Neděle, 06 Listopad 2022 21:37
 
xporn1.com