Sponzoři

Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 228
Obsah : 1599
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1716338
HC Vimperk
Mistrovské utkání mužů PDF Tisk Email
Neděle, 13 Listopad 2022 23:10

HC Vimperk - Spartak Soběslav 7:2 (2:1, 5:0, 0:1)

5. Korous (Sitter), 12. Paukner (Korous), 22. Předota (Turek, Sitter), 23. Předota (Sitter), 25. Šafář, 29. Horejš (Korous), 31. Šafář (Předota) – 11. Hubáček (Šimák, Kanov), 59. Pauš (Šrubař)

Sestava: Podskalský (16. Hodboď) - Turek (C), Předota (A), Šaršok, Jan Lang, Horejš (A), Drabeš, R. Sitter, J. Sitter, Šafář, Kašpar, Korous, Paukner, Koška, Novotný, Král
Ohlasy trenéra Ondřeje Předoty: “Výsledek mluví za všechno. Musím pochválit šestačtyřicetiletého gólmana Martina Hodbodě, jenž zaskočil za zraněného Podskalského.”
Pár otázek nám zodpověděl i hrdina utkání Martin Hodboď:
images/stories/2022/MartinH.jpg
.
Martine, ty jsi musel naskočit do rozjetého vlaku. Jak by jsi zápas zhodnotil?
Chlapi hráli výborně. S výkonem, jaký dnes předvedli bylo úplně jedno, kdo stojí v bráně. Děkuji jim za jejich práci.
.
Jak jsi se cítil?
Takhle, já hlavně vůbec nepočítal s tím, že bych se do brány dostal. Skála je tady jednička. Situace si to ale vyžádala a tak jsem do toho šel. Musíme sbírat body, takže jsem se snažil klukům co nejvíce pomoci. Všichni tady myslíme na play-off a krok za krokem si pro něj chceme dojít.
.
Jsi připraven kdykoli naskočit?
Jasně! Od toho jsem tady! Role jsou samozřejmě dané. Máme tady kluky, kteří si něčím prošli a někde chytali. Moje úloha je jasná. Jsem tady právě pro případ takových situací, jaká byla nyní. Každý moment na ledě si užívám. Doufám, že skála i štroblík budou brzy fit.
.
Dnes zasloužená výhra. Jak vnímáš atmosféru?
To je luxusní! To nemá konkurenci. Bubeníci, návštěvnost, klobouk dolů. Tady odjakživa zimák žil. Vimperk je hokejové město, naše město!
.
Jaký je teď plán?
Dobře potrénujeme a jedeme na Hradec!
Aktualizováno Pondělí, 14 Listopad 2022 22:00
 
xporn1.com