Sponzoři

Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 228
Obsah : 1599
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1716301
HC Vimperk
A: HC Vimperk - HC Vajgar J. Hradec PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Září 2019 09:43

Muži v úvodním zápase porazili Vajgar fotbalovým výsledkem

1. kolo KLM

neděle 22. 9. 2019 17:00, ZS Vimperk

VPK

1:0

(0:0,0:0,1:0)

JH

Góly a nahrávky: 60. Bojer (J. Sitter)
Rozhodčí: T. Novotný – Kubíček, Maxa 
Vyloučení: 6:5
Využití: 0:0
Diváků: 200

Vimperk: Podskalský – L. Turek, J. Předota, Horejš, O. Předota – Bojer, R. Suchánek ml., J. Sitter, Švarc, Korous, R. Sitter, Chval, Janásek, R. Sitter. Trenéři Milan Stárek a Pavel Předota.

J. Hradec: T. Kubeš – Popelka, Ištvánik, Jon, Budín, Chmel – Kalvas, Lazorišák, Aarts, D. Košťál, P. Pucher st., Štrajt, V. Tržil, Lander, Havelka. Trenéři Zdeněk Ondřej, Zdeněk Ledvinka a David Mihulka st.

 

V úvodním utkání nové sezóny Krajské ligy mužů měli domácí hokejisté shodou okolností stejného soupeře, jako na startu té předchozí. Přesně po roce totiž do Vimperka k prvnímu zápasu zavítali opět hráči Jindřichova Hradce.

Vimperská soupiska přes léto prořídla a domácí trenéři měli k dispozici pouze 13 hráčů. Oproti loňské sezóně v kádru chybí celkem 7 jmen: Paule (Písek), Chaloupka (DS České Budějovice), Binder (konec), Novotný Patrik, Lang Jiří, Fleischman (zranění) a Hanzal Jiří (trenér juniorů v Motoru ČB).

Utkání proti Hradci, který byl na ledě o několik týdnů dříve než vimperští hráči, začalo svižně a hra byla vyrovnaná i co do počtu šancí na obou stranách. Za zmínku stojí příležitost domácího Bojera z 10. minuty. První třetina skončila bez branek. Ve druhé části měli domácí výhodu minutu trvající přesilové hry 5 proti 3, kterou však nedokázali využít. Po druhé třetině byl stav stále 0:0. Třetí třetina byla z obou stran hodně bojovná. Čekalo se, že hradečtí budou mít v poslední části více sil, ale domácí se nevzdali a v úplném závěru se jim utkání podařilo zlomit ve svůj prospěch. O vítěznou branku se v čase 59.23 po skrumáži před hostující brankou postaral Jan Bojer. Pochvalu za předvedený poctivý výkon zaslouží všichni hráči v čele se skvěle chytajícím brankářem Podskalským.

V dalším kole jedou Vimperští do Pelhřimova, utkání je naplánováno na sobotu 28.9 od 17 hodin.

Aktualizováno Pondělí, 23 Září 2019 10:57
 
xporn1.com