Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 191
Obsah : 1520
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1637812
HC Vimperk
A: HC Lední medvědi Pelhřimov - HC Vimperk PDF Tisk Email
Pondělí, 30 Září 2019 11:37

První třetina rozhodla o vítězství Pelhřimova

2. kolo KLM

sobota 28. 9. 2019 17:00 - ZS Pelhřimov

Pelhřimov

6:2

(4:1,0:0,2:1)

VIM

Góly a nahrávky: : 4. F. Kasalý (Marek Hadrava, L. Svoboda), 9. F. Bříza (Marek Hadrava, Martin Hadrava), 11. Kopic (D. Vrátný, Votápek), 14. Vysloužil (Kopic, Zadražil), 48. Vysloužil (D. Kasalý), 51. Votápek (Vysloužil) – 17. L. Turek (J. Předota), 45. Švarc (J. Předota, R. Sitter).

Rozhodčí: Mich. Jílek – Tuháček, Vavruška

Vyloučení: 5:4, navíc J. Předota (Vimperk) 10 minut.

Využití: 1:1

Diváků: 210

Pelhřimov: Kaiseršot – J. Vrátný, Port, D. Kasalý, D. Vrátný, Hráček, Zadražil, F. Bříza – F. Kasalý, Martin Hadrava, Marek Hadrava, Vysloužil, Votápek, Kopic, D. Šulák, Siřiště, B. Svoboda, Moucha, L. Svoboda. Trenéři Josef Lukašík a Miroslav Humeš.

Vimperk: Podskalský (14. Robl) – L. Turek, J. Předota, Janásek, Horejš, O. Předota – Bojer, R. Suchánek ml., J. Sitter, R. Sitter, Švarc, Chval, M. Novotný, Paukner, Jan Lang. Trenéři Milan Stárek a Pavel Předota..

 

Ke druhému utkání KLM zajížděli hokejisté HC Vimperk na led Pelhřimova, který do krajské soutěže sestoupil z 2. ligy. Vimperk stále není v optimální sestavě, za to domácí měli k dispozici téměř kompletní čtyři formace. Papírové předpoklady se začaly naplňovat již od úvodního hvizdu a aktivně hrající domácí po čtrnácti minutách hry vedli 4:0. Vimperští reagovali střídáním brankáře, do branky se postavil Robl a v 17. minutě snížil Turek na 4:1. Druhá třetina byla o poznání vyrovnanější. Hosté se častěji dostávali do zakončení, ale bez gólového efektu. Po druhé třetině tak stále vedli domácí o tři branky. V poslední části Vimperk ještě zvýšil svoji aktivitu. Za zmínku stojí sólo Švarce, které však brankou neskončilo. O pár minut později už se hosté dočkali, když se trefil právě Michael Švarc a snížil na dvoubrankový rozdíl - 4:2. Domácím se podařilo odolat dalšímu tlaku Vimperka a ve 48. minutě přidali pátou branku a definitivně tak rozhodli o svém vítězství. V 52. minutě již rezignujícím hostům, jimž vzhledem k méně početné sestavě v závěru utkání docházeli síly, přidali šestý zásah.

V neděli 6. října přivítá HC Vimperk před domácím publikem mužstvo Českého Krumlova, které má spolu se Strakonicemi, Humpolcem a Pelhřimovem po dvou kolech plný počet bodů.

Aktualizováno Úterý, 01 Říjen 2019 09:26
 
xporn1.com