Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 194
Obsah : 1536
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1648668
HC Vimperk
HC Vimperk – Loko Veselí n/L - 14.10.2007 PDF Tisk Email
Pondělí, 15 Říjen 2007 03:00

HC Vimperk  – Lokomotiva Veselí n/L   5:3 (1:1, 1:1, 3:1) 

 

Vimperští se v nedělním zápase proti vedoucímu Veselí zlepšili v obranné činnosti a významně je podržel brankař Grupách, takže konečný výsledek pro hosty znamenal jejich sesazení z první příčky.

Domácí začali nebojácně a při svém prvním střídání měl velkou příležitost Hail. Při vyloučení Machovce se povedlo Vinšovi vypíchnout puk, ale zakončení samostatného nájezdu se mu nepovedlo. Ještě v této veselské přesilovce se protáhl nejlepší hráč Veselí Čáp až před Grulicha ale přestřelil. Další vyloučení Machovce domácí opět ubránili, ale iniciativa přešla na stranu hostů. Tu mohli v 9. minutě zchladit Král s Hailem , ale závěrečné přehození  Veselského brankáře se Hailovi nepodařilo. Skóre otevíral v 12. minutě  veselský Čáp přesnou střelou z pravé strany do růžku vimperské branky nedal Grulichovi šanci. Domácí sice trochu zaskočeni přeci jenom do konce třetiny vyrovnali když v 16. minutě při přesilovce puk za brankovou čáru dostrkal Machovec.

Domácí druhou třetinu začali zbytečně zakřiknutě, hosté ve 22. minutě svoji šanci neproměnili, ale ve 26. minutě po sérii chyb v obranném vimperském pásmu šli opět do vedení. Naštěstí brzy bylo vyrovnáno, ještě v téže minutě střelou po ledě z otočky překvapil veselského brankaře Pitel. Do konce třetiny se obě mužstva snažila, ale z řady šancí vyčnívala pouze příležitost Veselí ve 34. minutě, kterou Grulich výtečným zákrokem zmařil.

Na počátku třetí třetiny se hrálo 4 na 4, v kraťoučké následné osmnácti vteřinové přesilovce si domácí vytvořili tlak a z příchodem vyloučeného veselského hráče Janda poslal svůj tým poprvé v zápase do vedení. Hosté zřetelně přitlačili na pilu, domácí byli pod velkým tlakem a chyby v obrané činnosti vždy úspěšně řešil vynikajícími zákroky Grulich. Až v 49. minutě zahrozil na druhé straně Slabý střelou vedle prázdné klece hostů. Od 54. minutě byl vyloučen Vávra a  domácí nejen že se minutu úspěšně bránili, ale aktivním bráněním se k puku dostal Slabý , ujel a pohotově zakončil na 4:2. Hosté vypadli z role zvláště když o dvě minuty  přečíslení  řešil Janda pátou brankou ve veselské síti. Ke cti hostů patří to, že zápas za tohoto stavu  dohrávali s velkým nasazením za což byli odměněni třetí brankou, kterou v poslední minutě vstřelil Čáp.

Domácí ve složení : v brance Grulich (připraven (Kašpar), v obraně  Vávra - Voldřich, Coufal – M. Hnětkovský, Machovec – Ženíšek, v útoku Slabý – Janda - Pitel, Král – Novák – Hail, J. Hrubý - Pešl – Vinš , S.Hrubý, Lácha sehráli výborné utkání a body od tohoto soupeře i v domácím prostředí jsou velmi cenné.

Za týden hrají vimperští opět doma  s Telčí i když budou po vzájemné dohodě klubů nastupovat jako hosté.

 

Vyloučení : 8 : 8 + Vávra (VI), Vinš (VI), a Čáp (VE) 10 min OT

Využití : 1:0

Oslabení : 1:0

Rozhodčí:  Němec. J, Němec. V., Jindra

400 diváků  

Aktualizováno Pondělí, 29 Říjen 2007 20:00
 
xporn1.com