Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 213
Obsah : 1573
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1691277
HC Vimperk
HC Vimperk – SK Telč - 21.10.2007 PDF Tisk Email
Středa, 24 Říjen 2007 03:00

HC VIMPERK – SK TELČ  14:1 ( 1:0,4:0,9:1) 

 

Mužstvo Telče bylo pro vimperské trochu neznámým a exotickým soupeřem. Na pohled zkušené hráče doplňovalo několik velice mladých hráčů, snad věkem ještě dorostenců. Největší hvězdou týmu byl brankař Kaiseršot chytající v minulosti za Lipolec, který dvě třetiny byl mužstvu Telče velkou oporou.

Domácí nastoupili v brance tentokráte s Kašparem, v obraně chyběl kvůli pracovním povinnostem Vávra a v útoku chyběl nemocný Rücker a Pitel, který odejel pracovně do zahraničí a sezóna pro něj s největší pravděpodobností skončila, s cílem dosáhnout jednoznačného vítězství.

Hned od počátku aktivnější vimperští zle dotírali na branku Telče. Hokejisté Telče, ale velice dobře bránili a jejich brankař předváděl brankářské umění v celé své šíři. Je paradoxem, že  první skórovat mohla Telč , samostatný nájezd v 5. minutě Kašpar chytil. Kolem 7. minuty se led kolem telčské branky doslova vařil zásluhou pětky kterou vede Novák , ale branka nepadla. Když se již zdálo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu, využil chytrého střídání Coufal, na dlouhou přihrávku poslal do samostatného úniku J. Hrubého a ten telčského brankaře střelou mezi betony odčaroval.

Hned v úvodu druhé třetiny dal Vimperk jasně najevo kam se skóre zápasu bude ubírat. Ve 21.minutě se z blízkosti trefil opět Hrubý, tentokráte, ale Stanislav a o pár vteřin rozvařila dvojice Novák, Král obranu Telče natolik, že Novák zvyšoval již na 3:0. Pak se vimperští střelci na chvilku odmlčeli až v 36. minutě odjel v oslabení Vinš a perfektním blafákem vstřelil čtvrtou branku. V konci třetiny při přesilovce po odražené střele Ženíška se dostal před volnou brankou k puku Král a muzikanti na tribuně zpustili popěvek „ pátá“.

Do třetí třetiny vyměnila Telč brankaře, kterého zpoza branky chytře překonal již ve 42. minutě Pešl. Ve 48. minutě se zaradovala Telč, která střelou od modré překvapila Kašpara. Na tuto branku ihned též brankově odpověděl Novák. V druhé polovině začali padat branky do sítě Telče jak na běžícím pásu i proto, že Telč musela hrát posledních 7 minut ve čtyřech za nesmyslný faul a ještě nesmyslnější reakci na vyloučení svého útočníka Karáska. A tak jen telegraficky . 51:57 Hail zvyšuje  na 8:1, 53:03 další branku střílí Janda, desátou branku Vimperka v 53:55 dává Ženíšek. Ve skórování pokračuje v 54:35 Vinš, v 56:48 Král a nakonec v 57:09 a se zazněním klaksonu na 14:1 upravuje opět Vinš.

Vimperští si s chutí zahráli i zastříleli a v neděli se již těší na těžkého soupeře z Tábora.

 

Vyloučení : 4:8 + Karásek(TE) na 2+5+DK

Využití : 7:0

Oslabení 1:1

Rozhodčí Holub, Kuchar, Pech, 400 diváků

Aktualizováno Pondělí, 29 Říjen 2007 19:59
 
xporn1.com