Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 194
Obsah : 1536
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1648678
HC Vimperk
Druhá domácí porážka v řadě PDF Tisk Email
Pondělí, 05 Listopad 2007 11:50

Prvnímu týmu HC Vimperk se v neděli 4. listopadu nedařilo a prohrál doma s Hlubokou nad Vltavou 2:4. Tým už ve druhém utkání po sobě trápily neproměněné šance a chyby v obraně. 

 Text: Tomáš Přibyl, foto: Zdeněk Přibyl

   Vimperští hokejisté odehráli utkání aktivně a bojovali do poslední chvíle. Tým ale trápily už ve druhém utkání nevyužité šance, pramenící možná i z toho, že Vimperk hraje neustále doma s tím, že by měl bodovat. 

   Vimperk nastoupil s Tomášem Kašparem v brance. Ten v zápase potvrdil svou dobrou formu. Zastavil několik samostatných úniků a chytil řadu vyložených šancí. Po svatební cestě nastoupil opět David Vinš a do sestavy se vrátil po nemoci i Hanuš Rücker.

   První gól zápasu padl do branky Hluboké po sklepnutí puku ze vzduchu. Podle hlavního rozhodčího šlo ale o zásah puku rukavicí a proto ho neuznal. Hosté se poprvé po chybě domácí obrany prosadili v 10. minutě, když využili přesilovku čtyřech proti třem. Ani ne minutu poté pak vimperská obrana udělala další chybu a hosté vedli už 2:0. Pokaždé zůstal volný prostor mezi kruhy a před brankou nebyl nikdo z vimperských obránců.

   Druhou část už Vimperk odehrál lépe. Hlubokou vychytal Tomáš Kašpar, ale střelecky se prosadil jen David Vinš, který s přehledem a klidem proměnil sólový únik ve 26. minutě. Dalším útočníkům se nedařilo. Ve velkých šancích se neprosadili ani šikovní Janda se Slabým. Karel Slabý dokonce neproměnil už několikátý sólový únik v řadě. 

   Třetí třetinu začal Vimperk přesilovkou pěti proti třem, která trvala bezmála minutu a půl. A právě v ní se nejvíce projevila přemíra snahy a zbytečné komplikování hry. Vimperk vyrovnal ve 46. minutě ve vlastním oslabení. Lukáš Novák se dostal do útočné třetiny, nic nekomplikoval a tvrdou střelou vymetl růžek branky hostů. V 52. minutě pak Hubert Voldřich na modré čáře nezastavil přihrávku do brejku a hosté natřikrát překonali osamoceného Tomáš Kašpara.

   V závěru zápasu se vimperští pokusili o vyrovnání a hráli půl minuty bez brankáře, ale v poslední vteřině zápasu inkasovali do prázdné branky.

HC Vimperk - Hluboká nad Vltavou 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)

Góly Vimperka: Vinš, Novák

Vyloučení: 6:7

 
Fotky: 
 
Image
Kapitánský útok Vladimíra Pešla s Josefem a Stanislavem Hrubými v akci, foto: Zdeněk Přibyl
 
Image
 Velká šance hostů. Naštěstí trefili jen boční síťku, foto: Zdeněk Přibyl
 
Image
 Další velká šance Hluboké.
 
Image  
Novákův útok s Králem a Hailem dělal hostům tradičně velké problémy a dal i jeden z gólů, foto: Zdeněk Přibyl
Aktualizováno Středa, 07 Listopad 2007 09:22
 
xporn1.com