Horké zprávy
Valná hromada PDF Tisk Email
Úterý, 22 Květen 2018 08:30

Valná hromada HC Vimperk z.s.

Valná hromada HC Vimperk z.s. se bude konat ve čtvrtek 24. 5. 2018 v Restauraci Stadion ve Vimperku od 18.00.

Tímto zveme všechny členy HC Vimperk z.s. na tuto valnou hromadu.

Vimperští odchovanci na mistrovství ČR v mladším dorostu PDF Tisk Email
Středa, 04 Duben 2018 08:17

Čtyři odchovanci vimperského klubu získali mistrovské medaile na mistrovství republiky mladšího dorostu v Ostravě. V řadách mistrovského týmu z Hradce Králové se radovali z titulu mistra Martin Janda a Matěj Havliček, stříbrnou medaili s plzeňskou Škodovkou si odvezl Honza Slanina a bronz má doma Martin Böhm, který hájil barvy libereckých Tygrů. Kromě toho získali medaile ještě hráči původem ze Strakonic, kteří v předloňské sezóně tvořili společný tým s vimperskými. Za Plzeň hrál také Tomáš Holar a mistrovský titul s Motorem získal v kategorii staršího dorostu obránce Václav Svach.

Odchovanci_spolecna

Na fotkách J. Havlíčka zleva: Jan Slanina, Martin Janda, Václav Svach, Matej Havlíček a Tomáš Holar.

Odchovanci_bohm

Bronzovou medaili přebírá Martin Böhm.

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »