Horké zprávy
Program zimního stadionu na únor 2008 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 17 Leden 2008 15:47
Program zimního stadionu na únor 2008
Lední hokej          
             
1.2. pátek 9:00 HC Vimperk - HC Klatovy 6.+ 7.třída
3.2. neděle 17:00 HC Vimperk - HC Velká Radouň muži
10.2. neděle 12:00 HC Vimperk - HC Jindřichův Hradec 5.třída
16.2. sobota 10:00 HC Vimperk - Hc Jindřichův Hradec 8. + 9.třída
17.2. neděle 17:00 HC Vimperk - DS České Budějovice muži
20.2. středa 15:00 HC Vimperk - Český Krumlov 8. + 9.třída
23.2.  sobota 9:00 HC Vimperk - Český Krumlov, Hluboká 2. + 3. třída
24.2. neděle 12:00 HC Vimperk - HC Tábor 5.třída
24.2. neděle 17:00 HC Vimperk - ???   play off muži
             
             
Veřejné bruslení           
             
1.2. pátek od 14:00 do 15:30      
2.2. sobota od 14:00 do 15:30      
3.2. neděle od 14:00 do 15:30      
4.2. pondělí od 14:00 do 15:30      
5.2. úterý od 14:00 do 15:30      
6.2. středa od 14:00 do 15:30      
7.2. čtvrtek od 14:00 do 15:30      
8.2. pátek od 14:00 do 15:30      
9.2. sobota od 14:00 do 15:30      
10.2. neděle od 14:00 do 15:30      
17.2. neděle od 14:00 do 15:30      
23.2. sobota od 14:00 do 15:30      
24.2. neděle od 14:00 do 15:30      
             
             
Škola bruslení          
             
3.2. neděle 12:30        
5.2. úterý 12:30        
7.2. čtvrtek 12:30        
9.2. sobota 12:30        
12.2. úterý 14:30        
14.2. čtvrtek 14:30        
19.2. úterý 14:30        
21.2. čtvrtek 14:30        
23.2. sobota 12:45        
26.2. úterý 14:30        
28.2. čtvrtek 14:30        
             
             
Šumavská liga ledního hokeje      
             
2.2. sobota  16:15 l. semifinále play off    
2.2. sobota  18:45 II. Semifinále play off    
             
9.2. sobota 10:45 o 5. až 6.místo    
9.2. sobota 16:15 o 3. až 4.místo    
10.2. neděle 16:15 finále      
 
Program zimního stadionu na leden PDF Tisk Email
Středa, 12 Prosinec 2007 09:23
Program zimního stadionu
leden 2008

             
Lední hokej          
             
6.1. neděle 17:00 HC Vimperk - SK Telč muži
13.1. neděle 12:00 HC Vimperk - České Budějovice 5.třída
19.1. sobota 9:00 HC Vimperk- Č.Budějovice,J.Hradec 2. + 3.třída
19.1. sobota 13:15 HC Vimperk- Veselí   8. + 9.třída
27.1. neděle 12:00 HC Vimperk- Strakonice 5.třída
             
Metaná            
             
5.1. sobota 8:00 mistrovství ČR mládeže v lední metané  
             
Veřejné bruslení           
             
1.1. úterý od 14:00 do 15:30      
2.1. středa od 14:00 do 15:30      
5.1. sobota od 14:00 do 15:30      
6.1. neděle od 14:00 do 15:30      
12.1. sobota od 14:00 do 15:30      
13.1. neděle od 14:00 do 15:30      
20.1. neděle od 14:00 do 15:30      
26.1. sobota od 14:00 do 15:30      
27.1. neděle od 14:00 do 15:30      
             
Škola bruslení          
             
1.1. úterý 12:30        
3.1. čtvrtek 14:30        
6.1. neděle 12:30        
8.1. úterý 12:30        
10.1. čtvrtek 14:30        
12.1. sobota 12:30        
15.1. úterý 14:30        
17.1. čtvrtek 14:30        
20.1. neděle 12:30        
22.1. úterý 14:30        
24.1. čtvrtek 14:30        
26.1. sobota 12:30        
29.1. úterý 14:30        
31.1. čtvrtek 14:30        
             
Šumavská liga ledního hokeje      
             
5.1. sobota  16:15 Prachatice - Kačeři    
5.1. sobota  18:00 Vykov - Čkyně    
6.1. neděle 10:45 Bavožer - Horní Vltavice  
             
12.1. sobota 18:00 Kačeři - Vykov    
13.1. neděle 16:15 Horní Vltavice - Prachatice  
13.1. neděle 18:00 Čkyně - Bavožer    
             
26.1. sobota 16:15 1.kolo PLAY OFF    
 
« ZačátekPředchozí6162636465666768DalšíKonec »

Strana 65 z 68
xporn1.com