Pondělí, 27 Září 2021 10:31

OLH Spartak Soběslav – HC Vimperk 9:1 (5:0, 0:1, 4:0)

Autor branky hostů: Ladislav Paule

Vyloučení hostů: Šaršok 5 min. + do konce utkání

Vimperští přijeli k utkání ve velmi oslabené sestavě bez 5 hráčů základní sestavy, což neomlouvá, že v 7. minutě prohrávali 4:0. Sebevědomí Soběslavští hokejisté byli v utkání jednoznačně lepším týmem jak bruslařky, tak technicky a utkání rozhodli již v 1. třetině. Vimperský tým, který už do utkání vstupoval jako oslabený, dostal další ránu, jelikož si Jiří Sitter obnovil zranění kolene. Další oslabení týmu bylo vyloučení J. Šaršoka na 5 minut + do konce utkání. Za zmínku stojí pouze 2. třetina, kdy vimperští vyhráli třetinu 1:0 a i herně srovnali s domácím týmem krok. Poslední třetina byla opět ve stejném duchu jako ta první a hosté utkání pouze dohrávali. Tento víkend mají vimperští volno a za 14 dní v neděli od 17:00 hostí doma tým Božetic. Myslím, že hráči Vimperka mají na čem pracovat. Věřme v brzké uzdravení zraněných hráčů. Zároveň děkujeme za podporu fanoušků, kteří za týmem přijeli.