Sponzoři

Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 232
Obsah : 1648
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1761551
HC Vimperk
Mistrovské utkání starších žáků
ÚSPĚŠNÝ VSTUP DO NADSTAVBY | V sobotu 5. listopadu vstoupili starší žáci do další fáze své soutěže a to nadstavby, kdy se v prvním kole postavili na domácím ledě týmu HC Pilsen Wolves, který je určitě spolufavoritem soutěže, když dokázal vyhrát základní část plzeňské skupiny. Našim starším žákům se však podařil vstup do zápasu a první třetinu po bojovném výkonu dokázali vyhrát. Ve druhé třetině trochu polevili a toho využil soupeř ke snížení skóre na jednu branku. Ve třetí opět domácí přidali, vstřelili dvě branky do sítě Wolves a mohli se tak těšit z první výhry v nadstavbě.
.
HC Vimperk - HC Pilsen Wolves 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
.
Branky: 6. Ženíšek (Bušek), 6. Tesař (Švík), 48. Straka, 60. Tesař (Jiroušek) - 25. Kovář
.
Vyloučení: 4:5 Využití: 0:0 Oslabení: 1:0
.
Sestava HC Vimperk: Lenc (Bělecký) - Remeš, Stohr, Skalický,Žemlička, Straka -Bušek, Karvan, Švík, Malec, Jiroušek, Tesař, Ženíšek, Šebánek, Šetka

.
Ohlasy po zápase: L. Tesař (trenér) - První nadstavbový zápas nám vyšel výborně, první a třetí třetinu jsme hráli naší hru, na které pracujeme v trénincích. Ve druhé třetině jsme trochu polevili v bruslení i rozehrávce a soupeř začal hned nepříjemně kousat. Z obou stran se hrál velmi pěkný hokej, nejslabší výkon na hřišti podali rozhodčí......Děkujeme trenérům Wolves za velmi korektní spoluřízení zápasu.
.
images/stories/2022/SZ-PLZ1.jpg images/stories/2022/SZ-PLZ2.jpg
images/stories/2022/SZ-PLZ3.jpg
 
xporn1.com