Sponzoři

Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 228
Obsah : 1599
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1716265
HC Vimperk
Mistrovské utkání starších žáků
MOTOR OPĚT UKÁZAL SVOU SÍLU | Po včerejším skvělém vstupu do nadstavbové části proti týmu HC Pilsen Wolves chtěli starší žáci i dnes zopakovat svůj výkon a vyšlápnout si i na dalšího spolufavorita a to Motor České Budějovice, který přivítali na svém ledě. Bohužel zůstalo jenom u přání, byť vstup do zápasu měl vimperský tým skvělý, když již ve druhé 2. minutě vedl 1:0. Ale to bylo bohužel ze strany domácího týmu na dlouhou dobu vše, pak se již brankově prosazovali jenom hosté, kteří opět ukázali svou sílu. Nutno podotknout, že hráči domácího týmu jim to velmi ulehčili svým nezodpovědným výkonem. Motor tak dokráčel pohodlně k vysokému vítězství 2:13. Je nutno na tuto porážku hodně rychle zapomenout, pořádně potrénovat a připravit se na další zápas, kdy v sobotu 12.11. vyjíždějí na led Milevska, který v této sezóně ještě nedokázali porazit, byť vždy šlo o velmi vyrovnané zápasy.
.
HC Vimperk - HC Motor České Budějovice 2:13 (1:6, 0:3, 1:4)
.
Branky: 2. Tesař (Karvan), 50. Malec - 4. Fleischman ( Albrecht), 6. Loschner (Albrecht), 11. Albrecht, 12. Loschner (Albrecht), 16. Čečetka (Hruška, Fleischman), 18. Albrecht, 25. Čečetka (Šimůnek), 29. Fleischman (Šimůnek), 32. Šimůnek (Hruška), 43. Fleischman (Przeczek), 50. Przeczek (Fleischman), 58. Císař (Przeczek), 60. Fleischman (Šimůnek)
.
Vyloučení: 7:10 Využití: 0:1 Oslabení: 0:3
.
Sestava HC Vimperk: Lenc (33. Bělecký) - Remeš, Stöhr, Skalický (C), Žemlička, Straka - Bušek, Karvan, Švík, Malec, Jiroušek, Tesař, Ženíšek, Šebánek, Šetka
.

Ohlasy trenéra Lukáše Tesaře: “A zpátky na zem! Pokud nebudeme plnit základní prvky naší hry a ještě k tomu budeme mít pubertální výjevy na střídačce, nelze vyhrávat! Na zápas musíme co nejdříve zapomenout a připravit se na Milevsko.”
 
xporn1.com