Sponzoři

Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 232
Obsah : 1648
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1761626
HC Vimperk
NOVÁ STŘELNICE
Je nám velkou ctí představit vám novou střelnici, která vyrostla na zimním stadionu (v prostoru pod občerstvením U Lišáka). Tato střelnice je otevřena pouze pro hráče HC Vimperk všech věkových kategorií.
V naší hokejové střelnici máme ideální podmínky pro práci s hokejkou. V prostoru se nachází speciální povrch pro stickhandling a hokejová brána. Hráči tak mohou pilovat jak techniku hole, tak své střelecké schopnosti.
Brzy zde zveřejníme návštěvní řád. Prosíme všechny návštěvníky, aby tento řád dodržovali, aby nám střelnice sloužila dlouhá léta.
.
Pár slov předsedy klubu Martina Willmanna: ”Jsem moc rád, že se nám střelnice podařila zrealizovat. V dnešní době je to již na většině stadionů standard, že tam střelnice jsou a mladí hokejisté mají možnost svou střelbu pilovat i mimo ledovou plochu. O střelnici jsme se snažili již několik let, ale vždy se to zarazilo na nějakém problému. Tento rok se nám podařilo s vedením Město Vimperk a vedením Městských služeb najít prostor, kde by šla střelnice zřídit. Slovo dalo slovo a mohli jsme se do toho pustit. Za to bych oběma organizacím chtěl poděkovat. Myslím si, že tady vyrostla pěkná střelnice, kterou budou s nadšením využívat všechny mládežnické kategorie i hráči A týmu. Chybí dodělat malé kosmetické úpravy, ale střelnice bude v provozu již tento týden. Prostor střelnice bude rozdělen na dvě části a to na samotnou střelnici a na část, kde budou moci hráči provádět stickhandling, či jiný off-ice trénink. Budou zde i žebřiny a v plánu jsou i dva až tři rotopedy. Tato část by měla být využívána i jako rozcvičovna na protažení hráčů. Doufám, že střelnice udělá dětem z HC Vimperk radost a bude hojně využívána. Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se na realizaci střelnice podíleli, protože bez jejich pomoci by střelnice prostě nebyla. Děkuji trenérům mládeže a hráčům A týmu, kteří se podíleli na vyklizení prostoru staré rolbovny. Velký dík patří Pepovi Mžigodovi, který provedl veškeré zednické práce, Pavlovi Fridrichovi za zajištění betonu, panu Předotovi, který nám srovnal podlahu, aby mohl být položen povrch střelnice, panu Turkovi, který pomohl s topenářskými pracemi, Davidu Šindlerovi za položení povrchu a spoustu dalšího a panu Sichingerovi, který dodal super led osvětlení a společně se svým týmem provedl rekonstrukci elektriky. Doufám, že jsem na nikoho nezapomněl. Pokud ano, moc se omlouvám.”

images/stories/2022/strel1.jpg images/stories/2022/strel9.jpg

images/stories/2022/strel8.jpg

 
xporn1.com