Krajská liga, dohrávka 4. kola (AKTUALIZOVÁNO):

OLH Spartak Soběslav – HC Vimperk 4:3 (1:0, 2:3, 1:0)

16. Mil. Dančišin (Jiří Kubeš), 30. Hák (Mil. Dančišin, Žákovský), 35. Žákovský (Hák, T. Tržil), 55. Žákovský (Jiří Kubeš, Hák) – 21. P. Novotný (Holub), 28. Švarc (R. Sitter, O. Kovář), 31. R. Sitter (Švarc).

Využití: 3:0.
Diváků: 198.

Sp. Soběslav: Křiklán – Jiří Kubeš, T. Tržil, J. Matoušek, Himpan, Jak. Novák, Hubáček – Hák, Žákovský, Mil. Dančišin, O. Pánek, Píha, Mart. Novák, M. Kučera, J. Škoda, Zajíc. Trenér Aleš Pánek.
HC Vimperk: Podskalský – Chval, J. Předota, Janásek, O. Předota, Šaršok, L. Turek – Holub, P. Novotný, Vodička, B. Král, Jan Lang I, Paukner, O. Kovář, R. Sitter, Švarc. Trenér Milan Řehoř.

Komentář Jiřího Horejše za HC Vimperk: Hokejisté HC Vimperk jeli v neděli 4.10. sehrát další mistrovské utkání KLH a to do Soběslavi. V první části měli domácí mírně navrch a v přesilové hře se ujaly vedení. V 16.minutě při hře 5 na 3 padl gól na 1:0. Tak také skončila první třetina.

Ve druhé části se hra přiostřila a hosté byli lepším týmem. Nejprve vyrovnal Novotný, poté zvýšil na 2:1 Švarc. Domácí tým vyrovnal, ale vimpreští šli opět do vedení 3:2. Ovšem Soběslav, i díky velmi spornému vyloučení hráče HC Vimperk, vyrovnali na 3:3.

Ve třetí části to byl boj o každý centimetr ledu. Došlo na opět sporné vyloučení a domácí dávají vítěznou branku, stav je tedy 4:3. Škoda, že za stavu 2:1 pro HC Vimperk nevyužili vimperští 1,35 minut hru 5 na 3.

Rád bych vyzdvihl výkon brankáře HC Vimperk, Radka Podskalského, který zachytal toto utkání výborně. I přes prohru je však nutné říci, že celý tým podal velmi dobrý výkon a nebýt řady sporných vyloučení mohlo utkání skončit ve prospěch našeho týmu.

Tento týden mají hráči volno a poté hostí doma Radomyšl.

Komentář www.jchokej.cz: "Hokejová podívaná na soběslavském ledě vykazovala vysoký standard v kontextu s krajskou úrovní. Korespondovala s tím rovněž atmosféra v hledišti. Domácí Spartak třikrát využil početní výhodu, což se ukázalo jako rozhodující pro konečný výsledek. „Vycházely nám přesilovky a trošku stálo při nás i štěstí. Vyzdvihnout musím výkon Vimperka, který produkoval velmi agilní a důrazný hokej. Klobouk dolů,“ smekal zastupující soběslavský kouč Aleš Pánek. „Tři ze čtyřech gólů jsme inkasovali v oslabení. Po tom čtvrtém už nám chyběla síla to tam dorvat. Nedostali jsme se ani k power play,“ litoval vimperský trenér Milan Řehoř."