Zakoupené lístky na zrušený hokejový ples HC Vimperk prosím vracejte nejdéle do 15.11.2020 a to v Bowling Baru Cihelna po telefonické domluvě s provozovatelem panem Vítovcem (tel.: 731 585 580). Zbylé peníze za nevrácené lístky budou po uvedeném termínu použity pro potřeby mládeže HC Vimperk. Děkujeme za pochopení.

Aktualizováno Neděle, 11 Říjen 2020 08:31

6.mistrovský zápas 10.10.2020 ZS Český Krumlov PDF Tisk Email

Slavoj Český Krumlov  - HC Vimperk  0:3  ( 0:1 , 0:1 , 0:1 )

asistence : Vinš , Sedláček , Voldřichová , Drabeš , Machovec.

sestava : Jeřábek , Kryštof , Drabeš , Bělová , Kříž , Žampachová , Stohr , Vinš , Voldřichová , Švík , Krejsa ,

Sedláček , Karvan , Vincík , Machovec .

hodnocení trenéra Davida Vinše :

Poslední zápas před Covid pauzou jsme odehráli v Českém Krumlově . Nepodali jsme ideální výkon , ale bereme

3 body za výhru . Jsem trochu zklamaný , že nedokážeme hrát svojí hru , že se vždy přizpůsobíme soupeři . Chybí

naší hře mozek a lepší pohyb . Velká škoda , že nedokážeme přenést věci z tréninku do zápasu . Pořád opakujeme

hráčům , že musí udělat v tomto věku něco navíc a to se zatím neděje . Ted nás čeká nucená pauza a sám jsem

zvědavý , kdy se vrátíme na led . Od úterý začínáme off-ice přípravu , která bude probíhat 4 x týdně

Aktualizováno Neděle, 11 Říjen 2020 07:16

Krajská liga, dohrávka 4. kola (AKTUALIZOVÁNO): PDF Tisk Email
Neděle, 04 Říjen 2020 21:16

OLH Spartak Soběslav – HC Vimperk 4:3 (1:0, 2:3, 1:0)

Góly a nahrávky:
16. Mil. Dančišin (Jiří Kubeš), 30. Hák (Mil. Dančišin, Žákovský), 35. Žákovský (Hák, T. Tržil), 55. Žákovský (Jiří Kubeš, Hák) – 21. P. Novotný (Holub), 28. Švarc (R. Sitter, O. Kovář), 31. R. Sitter (Švarc).

Rozhodčí: Hamr – Kreuzer, M. Jindra.
Vyloučení: 4:6.
Využití: 3:0.
Diváků: 198.

Sp. Soběslav: Křiklán – Jiří Kubeš, T. Tržil, J. Matoušek, Himpan, Jak. Novák, Hubáček – Hák, Žákovský, Mil. Dančišin, O. Pánek, Píha, Mart. Novák, M. Kučera, J. Škoda, Zajíc. Trenér Aleš Pánek.
HC Vimperk: Podskalský – Chval, J. Předota, Janásek, O. Předota, Šaršok, L. Turek – Holub, P. Novotný, Vodička, B. Král, Jan Lang I, Paukner, O. Kovář, R. Sitter, Švarc. Trenér Milan Řehoř.

Komentář Jiřího Horejše za HC Vimperk: Hokejisté HC Vimperk jeli v neděli 4.10. sehrát další mistrovské utkání KLH a to do Soběslavi. V první části měli domácí mírně navrch a v přesilové hře se ujaly vedení. V 16.minutě při hře 5 na 3 padl gól na 1:0. Tak také skončila první třetina.

Ve druhé části se hra přiostřila a hosté byli lepším týmem. Nejprve vyrovnal Novotný, poté zvýšil na 2:1 Švarc. Domácí tým vyrovnal, ale vimpreští šli opět do vedení 3:2. Ovšem Soběslav, i díky velmi spornému vyloučení hráče HC Vimperk, vyrovnali na 3:3.

Ve třetí části to byl boj o každý centimetr ledu. Došlo na opět sporné vyloučení a domácí dávají vítěznou branku, stav je tedy 4:3. Škoda, že za stavu 2:1 pro HC Vimperk nevyužili vimperští 1,35 minut hru 5 na 3.

Rád bych vyzdvihl výkon brankáře HC Vimperk, Radka Podskalského, který zachytal toto utkání výborně. I přes prohru je však nutné říci, že celý tým podal velmi dobrý výkon a nebýt řady sporných vyloučení mohlo utkání skončit ve prospěch našeho týmu.

Tento týden mají hráči volno a poté hostí doma Radomyšl.

Komentář www.jchokej.cz: "Hokejová podívaná na soběslavském ledě vykazovala vysoký standard v kontextu s krajskou úrovní. Korespondovala s tím rovněž atmosféra v hledišti. Domácí Spartak třikrát využil početní výhodu, což se ukázalo jako rozhodující pro konečný výsledek. „Vycházely nám přesilovky a trošku stálo při nás i štěstí. Vyzdvihnout musím výkon Vimperka, který produkoval velmi agilní a důrazný hokej. Klobouk dolů,“ smekal zastupující soběslavský kouč Aleš Pánek. „Tři ze čtyřech gólů jsme inkasovali v oslabení. Po tom čtvrtém už nám chyběla síla to tam dorvat. Nedostali jsme se ani k power play,“ litoval vimperský trenér Milan Řehoř."

Aktualizováno Úterý, 06 Říjen 2020 21:12

Mistrovské zápasy mladších žáků PDF Tisk Email
Neděle, 04 Říjen 2020 20:51

5.mistrovský zápas 3.10.2020  ZS Tábor

HC Tábor  - HC Vimperk  0:6   (0:3 , 0:1 , 0:2 )

branky : Vondrášek 2, Novotný 2, Krejsa , Sedláček.

asistence : Vinš 3 , Novotný 2 , Sedláček , Drabeš , Krejsa , Machovec , Vondrášek .

sestava : Jeřábek , Kryštof , Bělová , Drabeš , Vondrášek , Žampachová , Stohr , Vinš , Novotný , Švík , Krejsa ,

Sedláček , Karvan , Machovec.

Zápas v Táboře pro nás začal výborně a brzy jsme vedli . Což možná dobře nebylo a celý zápas jsme neodehráli v pohodě . Nebylo to ideální po celý zápas, i když výsledek vypadá jednoznačně, mělo to k ideálu daleko . Je škoda , že nedokážeme hrát svoji hru a vnutit ji soupeři , místo toho přijmeme hru soupeře a pak to vypadá, jak to vypadá . Po celý zápas jsme měli převahu , ale bohužel ji nedokázali víc využít . Musíme stále tvrdě pracovat a pracovat .

6.mistrovský zápas 4.10. 2020 ZS Vimperk

HC Vimperk  -  Loko Veselí nad Lužnicí  3:10   ( 0:5 , 2:2 , 1:3 )

branky : Vinš , Machovec , Karvan .

asistence : Stohr , Vincík , Novotný , Machovec.

sestava : Jeřábek , Kryštof , Bělová , Drabeš , Vondrášek , Žampachová , Stohr , Vinš , Novotný , Švík , Krejsa ,

Zápas o první místo v tabulce jsme začali tak , jak jsme vůbec nechtěli . Jestli příliš vysoký respekt , nebo nervozita to nevím , ale první třetinu jsme prohráli zcela zaslouženě 0:5 .Hosté byli ve všech směrech lepší a zaslouženě vedli . Od druhé třetiny jsme hru vyrovnali , uhráli ji 2:2 a byli rovnocenným soupeřem . Začali jsme více bruslit a hned to bylo na hře znát . Poslední třetinu jsme do 17.minuty hráli s výsledkem 1:0 pro nás ,ale bohužel vlastní nedisciplinovaností jsme šli na 7 minut do čtyřech a v oslabení dostali 3 branky . Je škoda , že za stavu 3:7 , kdy jsme mohli hrát přesilovou hru a pokusit se o lepší výsledek , tak místo toho jdeme do čtyřech a výsledek si pokazíme . Nicméně musím podotknout , že po dvě třetiny jsme nebyli horší tým , ale rozhodla první třetina , kdy jsme nechytli začátek zápasu . Určitě nebudeme věšet hlavy a už od úterý budeme pracovat na přípravě na sobotní zápas v Českém Krumlově .