Vítejte na oficiálních stránkách hokejového klubu HC Vimperk
Týden hokeje ve Vimperku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Roučka
Středa, 19 Leden 2022 12:27

Přijďte ve středu 26. ledna 2022 v 15:30 hodin na zimní stadion ve Vimperku na akci Týden hokeje.

Ve středu 26. ledna 2022 od 15:30 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Vimperk ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu ve Vimperku akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Zároveň na této akci bude přítomen maskot Českého hokeje PUK a ŤUK a také se zde budete moci setkat s bývalým českým hokejovým obráncem, hráčem NHL (New Jersey Devils, Ottawa Senators, Los Angeles Kings, Dallas Stars, Atlanta Thrashers a Philadelphia Flyers) a současným hlavním trenérem extraligového týmu HC Motor České Budějovice, panem Jaroslavem Modrým. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na zástupce klubu HC Vimperk na emailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na  telefonním čísle 774 917 007 (Martin Willmann) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde. Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem přes 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Leden 2022 21:43