Sponzoři

Pojď hrát hokej

Pojd

PřihlášeníStatistiky

Členové : 232
Obsah : 1648
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1761625
HC Vimperk
Vítejte na oficiálních stránkách hokejového klubu HC Vimperk
LETNÍ PŘÍPRAVA PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 23 Květen 2023 10:47

Letní příprava hráčů 3. třídy je pestrá, mimo jiného se připravuje na inlinech ve sportovním areálu Vodník.

images/stories/2023/3tr1.jpg images/stories/2023/3tr2.jpg


Aktualizováno Úterý, 23 Květen 2023 10:52
 
GRATULACE PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 22 Květen 2023 11:10

Náš odchovanec Martin Böhm podepsal profesionální kontrakt s HC Sparta Praha !!! GRATULUJEME !!!

Zdroj:

https://hcsparta.cz/clanek.asp?id=Sparta-si-pojistila-nadejne-mladiky-15545&fbclid=IwAR1g8QTZhQ2xnkq3Mkp2P10maiuR1WjBaIn-Fawj20SAR5QQOBZCSq3A28U

Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2023 11:13
 
ČTVRTÁ TŘÍDA V JENIŠOVĚ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 22 Květen 2023 11:01
Letní příprava kategorie 4. třídy je rovněž v plném proudu. Na začátek letní si naplánovala víkendové soustředění v Jenišově u Horní Plané.
Tým se sešel v pátek 12. května v odpoledních hodinách a samozřejmě se hned pustil do trénování. Počasí nakonec přálo, a tak nechyběly ani večery u táboráku.
Sobotní program byl velmi nabitý. Dopoledne strávil tým ve sportovní hale v Horní Plané a odpoledne pak tréninkem na venkovním hřišti v místě ubytování. Děti si stihly zahrát i miniturnaj a fotbal s trenéry.
Soustředění zakončili v neděli opět ve sportovní hale.
Víkend se vydařil a tým pokračuje v intenzivní letní přípravě.
.
images/stories/2023/Jenisov1.jpg images/stories/2023/Jenisov2.jpg
images/stories/2023/Jenisov3.jpg images/stories/2023/Jenisov4.jpg
Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2023 11:09
 
TRENÉR BRANKÁŘŮ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Roučka   
Neděle, 21 Květen 2023 22:07
Nového trenéra našich brankářů není třeba dlouze představovat, stal se jím Radek Podskalský.
.
Této kategorii začala 8. května společná letní příprava.
.
Ohlasy Radka Podskalského: “Jsem moc rád, že to klaplo a s klukama se scházíme už od letní přípravy. Je důležité, aby kluci měli i své tréninky, kde se můžeme soustředit na věci, které potřebují při chytání. Zaměříme se hlavně na rychlostně-obratnostní cvičení, postřeh a na to, jak se se správně protahovat. Samozřejmě kladu důraz na to, aby to kluky bavilo a bylo to pestré. Když bude přát počasí, budeme se scházet venku. Těším se na společnou práci!”
.
Ohlasy předsedy klubu, Martina Willmanna: “Otázka trenéra golmanů je v našem klubu časté téma, zejména pak osoby trenéra. Všichni si uvědomujeme, že je potřeba se golmanům věnovat. Je to zvláštní kategorie hráčů, kdy právě kvalitní a šikovný gólman dělá rozdíly v zápasech. V loňské sezoně jsme zajistili jeden trénink v týdnu, který nám odtrénoval Fanda Dašek, kterému chci touto cestou ještě jednou poděkovat, protože nám vytrhl tzv. "trn z paty" a o naše brankáře se staral opravdu poctivě a jeho tréninky byly velmi kvalitní. Během sezony jsme řešili, jak tréninky vylepšit, co změnit. Zde bych chtěl podotknout, že není pravidlem, aby se klub o brankáře staral a dělal jim zvláštní tréninky jen pro ně. Třeba v Písku je nemají vůbec a to je oproti nám velký klub. Jak jsem uvedl, s prací Fandy Daška jsme byli opravdu spokojeni, ale bohužel je to trenér z Českých Budějovic, který má i své individuální tréninky, takže je to jak časově, tak samozřejmě i finančně náročné. Proto jsme se ve vedení klubu rozhodli jít cestou místního, vimperského trenéra a oslovili jsme golmana A-týmu, Radka Podskalského, který už v průběhu loňské sezony docházel na tréninky mládežnických kategorií a s brankáři pracoval, jestli by o naší nabídce nepouvažoval.
Proběhlo několik schůzek, kde jsme Radkovi nastínili, co bychom po něm chtěli a jakou máme představu. Radek nám zase sdělil svou představu a na konci loňské sezony jsme se domluvili, že to zkusíme. Radek má obrovskou chuť do trénování, má zkušenosti z brankoviště a má klukům určitě co předat. Na léto má již domluvené nějaké kempy, kam pojede sbírat trenérské zkušenosti a zjistí nové trendy, které teď hýbou světem, aby našim golmanům poskytl opravdu jen to nejlepší. Už začal s brankáři pracovat na suché přípravě, která zde ve Vimperku, co si já pamatuji, snad nikdy nebyla. Jsem opravdu rád, že jsme v klubu opět něco posunuli dopředu a Radkovi přeji hlavně hodně toho elánu, který do trénování má.”

images/stories/2023/skala.jpg

images/stories/2023/golmani.jpg

Aktualizováno Neděle, 21 Květen 2023 22:14
 
Valná hromada HC Vimperk PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Roučka   
Neděle, 14 Květen 2023 20:59
HC Vimperk zve na valnou hromadu, která se uskuteční 25. května od 17:00 v Restauraci Stadion “Hamajda”.

Těšíme se na vás.

 

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 37
xporn1.com