Vítejte na oficiálních stránkách hokejového klubu HC Vimperk
Vimperský rodák Šimon Hrubec slaví zisk Gagarinova poháru v ruské KHL PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 29 Duben 2021 20:38

 

Odchovanec vimperského hokejového klubu brankář Šimon Hrubec druhým čistým kontem za sebou dovedl hokejisty Omsku k premiérovému zisku Gagarinova poháru za triumf v Kontinentální lize. Avangard vyhrál šestý zápas finálové série nad CSKA Moskva 1:0 a sérii ovládl 4:2.Devětadvacetiletý Šimon Hrubec pochytal 25 střel a připsal si v letošním play off páté čisté konto. Bezchybným výkonem navázal na pondělní zápas v Moskvě (2:0). Naposledy inkasoval sekundu před závěrečnou sirénou čtvrtého finále, ve kterém jeho tým nakonec přece jen vyhrál v prodloužení 4:3 a vyrovnal stav série na 2:2, a pak už na něj střelci vítěze základní části nevyzráli. Ziskem titulu v KHL Šimon navázal na triumf z české extraligy, ve které v předkoronavirové sezoně 2018/19 vyhrál s Třincem.

Simon Hrubec

Aktualizováno Pondělí, 03 Květen 2021 19:23
 
Jak dál se zimním stadionem ve Vimperku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Roučka   
Čtvrtek, 21 Leden 2021 18:57

S ohledem na přetrvávající nepříznivou situaci ohledně šíření Covid-19 byla plánovaná schůzka mezi zástupci Města Vimperk a týmu HC Vimperk odložena na neurčito.

 
Jak dál se zimním stadionem ve Vimperku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 30 Prosinec 2020 20:08

Tisková zpráva Města Vimperk: Jak dál se zimním stadionem ve Vimperku

Přestože na začátku prosince vypadala situace v souvislosti s virovou pandemií trochu optimisticky, za poměrně krátkou dobu došlo opět k nárůstu čísel pozitivně testovaných osob. S tím ruku v ruce šlo avizované opatření, naše země podle systému PES se vrátila na čtvrtý a následně na pátý stupeň a začala platit výraznější opatření. Ve čtvrtém a pátém stupni jsou pro sport uzavřena všechna vnitřní sportoviště. Pro naši veřejnost a zejména mladé hokejisty to znamená, že nemohou jít na zimní stadion trénovat. Ještě před Vánocemi se dohodla rada města s Městskými službami Vimperk a HC Vimperk, že bude udržován led do konce prosince a podle vývoje situace po Vánocích bude stanoven další postup. Na poslední jednání rady města dne 30. prosince byli pozváni zástupci HC Vimperk Pavel Předota, Jiří Horejš, David Vinš a David Šindler a za městské služby Jan Král a Michal Gabauer a společně diskutovali o současné situaci a dalším postupu. Všichni přítomní se shodli na tom, že hokejová sezóna pro muže již skončila. Otázkou zůstává, jak řešit tréninky dětí. Po zkušenostech, které jsou s rozpouštěním ledu v jarních měsících, kdy led odtává téměř čtyři týdny, je možné vzhledem k mrazivému počasí od začátku ledna 2021 přestat led mrazit a tím šetřit náklady. Pokud vydrží venkovní mráz a situace související s virovou pandemií se v průběhu ledna výrazně zlepší a navrátíme se do třetího stupně PES, bude možné znovu zapnout chlazení. Pro dětské hokejisty by se tím otevřela možnost vrátit se k tréninku na ledě. Vše bude zhodnoceno a upřesněno na další společné schůzce, která je naplánována na 18. ledna 2021.

Rada města Vimperk, HC Vimperk, MěSl Vimperk

Zdroj: https://vimperk.cz/jak-dal-se-zimnim-stadionem-ve-vimperku/d-20972

Aktualizováno Středa, 30 Prosinec 2020 20:14
 
FANS PF 2021 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 30 Prosinec 2020 17:18

PF FANS 2021

Aby byl rok 21 méně šílený než ten 20,

přejí všem fanouškům vimperského hokeje

-FANS-

Aktualizováno Středa, 30 Prosinec 2020 17:28
 
Přání PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 25 Prosinec 2020 23:46

Příjemné prožití vánočních svátků, šťastný nový rok,

mnoho štěstí, zdraví, osobních, pracovních

i sportovních úspěchů Vám přeje

tým HC Vimperk

Aktualizováno Pátek, 25 Prosinec 2020 23:53
 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

Strana 1 z 7
xporn1.com