Pojď hrát hokej

Pojď hrát hokej

Přihlášení



Statistiky

Členové : 150
Obsah : 1263
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 1128614
HC Vimperk
A: HC Milevsko 2010 - HC Vimperk
Neděle, 10 Prosinec 2017 12:31

Vimperk získal v Milevsku bod za remízu

15. kolo KLM

sobota 9.12.2017 17:00 - ZS Milevsko

MIL

3:2 v prodl.

(1:1,0:1,1:0-1:0)

VIM
Celý článek...
 
15. kolo KLM
Neděle, 10 Prosinec 2017 12:21

pátek 8.12. - předehrávka 22. kola

TJ Hluboká nad Vltavou - TJ Sokol Radomyšl 2:4 (více zde)

 

sobota 9.12. (více k utkáním zde - www.jchokej.cz)

SK Telč - TJ Jiskra Humpolec 4:0

HC Strakonice - HC Slavoj Č. Krumlov 4:3 v prodl.

HC Milevsko - HC Vimperk 3:2 v prodl.

TJ Loko Veselí n/Luž. - HC Tábor B 4:1

 

neděle 10.12. (více k utkáním zde - www.jchokej.cz)

HC Vajgar J. Hradec - HC Lední medvědi Pelhřimov B 8:3

TJ Sokol Radomyšl - OLH Spartak Soběslav 5:3

TJ Hluboká nad Vltavou volno

TABULKA
 
A: HC Vimperk - TJ Lokomotiva Veselí n/L
Neděle, 03 Prosinec 2017 14:17

Tři branky v přesilových hrách přinesly domácím dva body

14. kolo KLM

neděle 3.12.2017 17:00, ZS Vimperk

VPK

3:2 v prodl.

(1:0,1:1,0:1-1:0)

Veselí

Celý článek...
 
14. kolo KLM
Neděle, 03 Prosinec 2017 14:27

sobota 2.12. (více k utkáním zde - www.jchokej.cz)

TJ Jiskra Humpolec - HC Milevsko 4:2

HC Tábor B - HC Vajgar J. Hradec 4:5sn


neděle 3.12. (více k utkáním zde - www.jchokej.cz)

HC Slavoj Č. Krumlov - SK Telč 3:4 v prodl.

TJ Hluboká nad Vltavou - HC Strakonice 2:6

HC Vimperk - TJ Loko Veselí n/Luž. 3:2 v prodl.

HC Lední medvědi Pelhřimov B - TJ Sokol Radomyšl 5:8

OLH Spartak Soběslav volno

TABULKA
 
A: HC Vimperk - HC Vajgar J. Hradec
Neděle, 26 Listopad 2017 20:18

Vimperk uzavřel polovinu základní částí výhrou

13. kolo KLM

neděle 26.11.2017 17:00, ZS Vimperk

VPK

6:4

(2:1,1:1,3:2)

JH

Celý článek...
 
13. kolo KLM
Neděle, 26 Listopad 2017 20:28

sobota 25.11. (více k utkáním zde - www.jchokej.cz)

TJ Jiskra Humpolec - TJ Loko Veselí n/Luž. 6:1

 

neděle 26.11. (více k utkáním zde - www.jchokej.cz)

HC Tábor B - TJ Sokol Radomyšl 2:5

HC Slavoj Č. Krumlov - HC Milevsko 2:3

TJ Hluboká nad Vltavou - SK Telč 8:4

HC Vimperk - HC Vajgar J. Hradec 6:4

HC Lední medvědi Pelhřimov B - OLH Spartak Soběslav 4:10

HC Strakonice volno

TABULKA